piątek, 30 października 2015

zmiany.

Cześć! Zapowiadałam Wam duże zmiany, więc właśnie następują! Po nowy przepis zapraszam Was na nową stronę - postanowiłam przejść na swoje! Zapraszam Was, rozgośćcie się i zostańcie ze mną na dłużej. Strona znajduje się pod łatwym do zapamiętania adresem mycookbooksoko.pl.
Nie wszystkie przepisy przeniosę na nową stronę, ale do tych, które znajdują się tutaj będziecie mogli zawsze wrócić. Nowa strona będzie, a w zasadzie już jest bardziej przejrzysta, wszystko jest posegregowane i cały czas powstaje nowa zawartość. Praca nad stroną nie jest jeszcze skończona, ale prawdę mówiąc nie mogę się już doczekać, żeby Wam ją pokazać. Cały czas pracuję nad drobnymi zmianami estetycznymi i proszę Was, abyście mówili jeśli coś Wam się nie podoba na stronie, dzięki temu dostosuję ją do Waszych potrzeb.

Dzisiaj zapraszam Was po pierwszy przepis z serii "Dekoracyjne Inspiracje". Pomysł jest prosty - będę dzielić się z Wami tym jak dekoruję ciastka, muffiny czy też całe torty. Może kogoś z Was zainspiruję do stworzenia podobnych rzeczy w domu. Dziś przepis na Halloween - ciasteczkowy Jack z filmu The Nightmare Before Christmas! Przepis już jest na nowej stronie - http://mycookbooksoko.pl/cos-na-slodko/ciasteczka-maslane-na-halloween/2 komentarze: